Trening fizjoterapeutyczny

Dopasowany dla osób które amatorko i wyczynowo uprawiają różne dyscypliny sportowe, a ich głównym celem jest przeciwdziałanie kontuzjom.

 

Taki trening wymaga odpowiedniego zaplanowania. Plan pracy wygląda następująco:

 

1. Wywiad: wspólna rozmowa, która pozwoli nam ocenić jak wygląda twój cały dzień, czym się zajmujesz, jak spędzasz wolny czas. Rozmawiamy również o twoich nawykach i przebytych chorobach.

 

2. Diagnostyka oraz testy: ocena funkcjonalna, terapeutyczna, przedmiotowa i podmiotowa. Pozwala nam ocenić zakresy ruchomości w twoim ciele, możliwości stabilizacyjne oraz wszelkiego rodzaju braki ruchowe. Oceniamy również symetrię ułożenia poszczególnych punktów kostnych. Wszystko, aby przygotować optymalny plan korekcyjny.

 

3. Właściwy trening, który ma na cele zapamiętanie nowych wzorców ruchowych. Aby to co wypracowaliśmy zostało z nami już na kolejnym treningu.

 

4. Sugestie oraz porady treningowe do samodzielnych ćwiczeń.


W pierwszej kolejności staramy się zniwelować lub całkowicie wyeliminować ból który towarzyszy Ci w twoim codziennym życiu: bóli odcinka lędzwiowego, piersiowego, problemy z barkami, i wiele innych. Przychodzą do mnie różne osoby z bardzo różnymi jednostkami chorobowymi, czy też po amputacjach i wypadkach. Postaw pierwszy krok i umów się ze mną na spotkanie. Wspólnie przywrócimy twojemu ciału pełną sprawność.

 
 
 

Koszty treningów

1 trening
120 zł
2-4 treningi
110 zł
6-10 treningów
100zł
powyżej 10 treningów
Wycena indywidualna

 

Zostaw swój numer telefonu, oddzwonie