Trening funkcjonalny

Dopasowany dla osób które amatorko i wyczynowo uprawiają różne dyscypliny sportowe, a ich głównym celem jest przeciwdziałanie kontuzjom.

 

Taki trening wymaga odpowiedniego zaplanowania. Plan pracy wygląda następująco:

 

1. Wywiad: wspólna rozmowa, która pozwoli nam ocenić jak wygląda twój cały dzień, czym się zajmujesz, jak spędzasz wolny czas. Rozmawiamy również o twoich nawykach i przebytych chorobach.

 

2. Diagnostyka oraz testy: ocena funkcjonalna, terapeutyczna, przedmiotowa i podmiotowa. Pozwala nam ocenić zakresy ruchomości w twoim ciele, możliwości stabilizacyjne oraz wszelkiego rodzaju braki ruchowe. Oceniamy również symetrię ułożenia poszczególnych punktów kostnych. Wszystko, aby przygotować optymalny plan korekcyjny.

 

3. Właściwy trening, który ma na cele zapamiętanie nowych wzorców ruchowych. Aby to co wypracowaliśmy zostało z nami już na kolejnym treningu.

 

4. Sugestie oraz porady treningowe do samodzielnych ćwiczeń.

 

Jest to trening dopasowany indywidualnie pod twoją osobę. Tutaj jednak skupiany się na twoich potrzebach kondycyjnych i sprawnościowych. Cel jest jeden zdrowe, a dokładniej mówiąc utrzymanie sprawności fizycznej do późnej starości.

 

 
 

Koszty treningów

1 trening
120 zł
2-4 treningi
110 zł
6-10 treningów
100zł
powyżej 10 treningów
Wycena indywidualna

 

Zostaw swój numer telefonu, oddzwonie