Trening personalny

Dopasowany dla osób które amatorko i wyczynowo uprawiają różne dyscypliny sportowe, a ich głównym celem jest przeciwdziałanie kontuzjom. Pracujemy nad zbudowaniem masy mięśniowej, wyrzeźbieniem, czy spalaniem tkanki tłuszczowej. Dodatkowo pracujemy nad poprawieniem wyników motorycznych: siła, moc, szybkość, zwinność, mobilność. Wszystko w myśl najlepszych metodologii.

 

Taki trening wymaga odpowiedniego zaplanowania. Plan pracy wygląda następująco:

 

1. Wywiad: wspólna rozmowa, która pozwoli nam ocenić jak wygląda twój cały dzień, czym się zajmujesz, jak spędzasz wolny czas. Rozmawiamy również o twoich nawykach i przebytych chorobach.

 

2. Diagnostyka oraz testy: ocena funkcjonalna, terapeutyczna, przedmiotowa i podmiotowa. Pozwala nam ocenić zakresy ruchomości w twoim ciele, możliwości stabilizacyjne oraz wszelkiego rodzaju braki ruchowe. Oceniamy również symetrię ułożenia poszczególnych punktów kostnych. Wszystko, aby przygotować optymalny plan korekcyjny.

 

3. Właściwy trening, który ma na cele zapamiętanie nowych wzorców ruchowych. Aby to co wypracowaliśmy zostało z nami już na kolejnym treningu. tutaj również skupiamy się na właściwej jednostce treningowej pod kątem tego co chcesz osiągnąć.

 

4. Sugestie oraz porady treningowe do samodzielnych ćwiczeń.

 

Wszystkie te informacje składają się na to, iż jestem w stanie dobrze ocenić możliwości twojego ciała pod kątem optymalnego treningu. W dalszej kolejności ustalany plan pracy pod wybraną dyscyplinę sportową. Planujemy czas, rodzaj, intensywność i objętość treningową, aby osiągnąć możliwie najlepszy efekt. Wyznaczamy sobie cele które chcemy osiągnąć w przyszłości.

 

 

 

Koszt treningów

1 trening
120 zł
2-4 treningi
110 zł
6-10 treningów
100zł
powyżej 10 treningów
Wycena indywidualna

Zostaw swój numer telefonu, oddzwonie